_medium.jpg)
Már csak napok vannak hátra a várva-várt ünnepekig, amik ugyan szerencsétlenségünkre ismét hétvégére esnek, de ettől függetlenül végre mindenki leteheti a tollat vagy a lapátot, hogy szeretteink körében a szokásosnál kicsit jobban elengedhessük magunkat. Ilyenkor nem csoda, ha előkerülnek sörös, boros, pálinkás vagy pezsgős poharak (nem feltétlenül ebben a sorrendben), de a biztonságról sosem feledkezhetünk meg.
Éppen a józan vezetés és a megfontolt italfogyasztás fontosságára hívja fel a figyelmet a Johnny Walker reklámkampánya, melynek keretein belül Mika Häkkinen és Jenson Button egy-egy szignóval kötelezik el magukat a kampány mellett. A két bajnok íróeszköze ezúttal egy Mercedes-Benz C63 AMG, amit a fiúk igencsak rányomtak ’a papírra’.
Azok számára, akiket megihletett a felvétel, kész szerencse, hogy végre itt a tél, hiszen a havas területeken mindig olcsóbb ’a tinta’. Mellesleg nem tudja véletlenül valaki, hogy miért nem Kimi Räikkönen lett a kampány reklámarca?
