Az alábbi cikkünk még egy korábbi holnapstruktúrából származik, így előfordulhatnak szerkesztési hiányosságok. Megértésüket köszönjük.

A zöld pokolban nem túl gyakran fordulnak meg a száguldó cirkusz pilótái, azonban néhányuk számára a Nürburgringen tartott nagydíj mellett volt ideje arra, hogy megmutassa tudását a legendás aszfaltcsíkon. Sebastian Vettel és Mark Webber az Infiniti modelljeit, míg Nico Rosberg a Mercedes-Benz SLS-t és David Coulthard idegeit és gyomrát tette próbára.

A Red Bull Racing német címvédője és ausztrál pilótája az ez évi meglepetésszponzor, az Infiniti V6-os modelljeit vitte el egy-egy karikára: a két pilóta az M37S és a hibrid M35h szedánokat fogták vallatóra az utcai autók stílusától idegen versenypályán.

Eközben a Mercedes fiatal finn-német sztárja sem tétlenkedett és a szívdobogtató hangú és erejű V8-assal szerelt sirályszárnyas SLS Mercedes volánja mögé ült, míg az anyósülésre a veterán F1 pilóta, David Coulthard kéredzkedett be. Rosberg produkciója meglehetősen masszívan hatott az egykori skót versenyzőre, ugyanis Coulthard láthatóan nem a legnyugodtabb formájában várta a kör végét.