Az alábbi cikkünk még egy korábbi holnapstruktúrából származik, így előfordulhatnak szerkesztési hiányosságok. Megértésüket köszönjük.

A Ferrari történelme mindig is szorosan összefonódott a tizenkét hengeres motorokkal. Már az első modellek egyike, az 1947-es 125 S motorterében is egy másfél literes V12-est találhatunk Gioaccino Colombo tervezésében, amely erőforrás az 1980-as évekig meghatározta az olasz autógyártó motorjainak kialakítását.

Ez a hagyomány ma is él: az F12 Berlinetta bemutatóján például több ízben is azt hangoztatta a gyártó, hogy a valaha épült leggyorsabb széria Ferrari erőforrása csak az első az új generációs V12-esek sorában. Ez pedig azt jelenti, hogy a következő modell, a még sebesebb Enzo-utód szintén tizenkét hengerrel büszkélkedhet majd. De most mégis úgy néz ki, hogy a tradíció hamarosan átalakulhat.

Tanulmányként már bemutatkozott a rendszer - link.

Maga Amedeo Felisa, a Ferrari vezére árulta el, hogy az F1-ben tökélyre fejlesztett kinetikus energia-visszanyerő rendszer (KERS) bekerül az utcai modellekbe is, hogy segítsen javítani a motorok hatékonyságát. A hibrid rendszerben egy kompakt és könnyű elektromotor csatlakozik a duplakuplungos váltóhoz és a megfelelő méretű akkumulátor-csomaggal akár 35 százalékkal is csökkentheti a széndioxid-kibocsátást – és egyúttal mintegy 100 lóerővel megnöveli az autó teljesítményét.

„Ez a technológia még drágának számít manapság, de úgy alakítottuk ki a rendszert, hogy minden jövőbeli architektúrával alkalmazható legyen”, nyilatkozta Felisa, amely egyben azt is sejteti, hogy a következő Ferrari modellek mindegyike hibrid lehet. „Ha előre megyünk, alapfelszereltségnek kell ezt tekintenünk. Ez nem egy olyan dolog, amelyet opcióként kínálhatsz”, véli a vezér.

Végül a hathengeres motorok kérdésére is rátért Felisa. „Miért ne lehetne hat henger? Persze ez a távoli jövőben esedékes, de tény, hogy az előítéletek kora már lejárt. Még az USA területén is egyértelműen megváltozott a hozzáállás, pedig ott néhány éve még a nyolchengeres kialakítás volt a minimum.” Végtére is ezzel a lépéssel csak a gyökereihez térne vissza a gyártó: az 1966-os 206 Dino lemezei alatt például már V6-os motor dübörgött.