Az alábbi cikkünk még egy korábbi holnapstruktúrából származik, így előfordulhatnak szerkesztési hiányosságok. Megértésüket köszönjük.

A teljesen elektromos Ford Focust már csak hónapok választják el a bemutatástól, és ezzel együtt aktuális felmérésében érdekes kérdésre hívja fel a figyelmet a márka.

Mivel a fejlesztők úgy gondolják, hogy a szinte teljesen csendben suhanó elektromos járművek veszélyesek a gyalogosok számára, mivel nem észlelik azt, ezért elektromos autójukat szeretnék hanggenerátorral felruházni. Persze az érvelés egy részről érthető, másrészt viszont a tempósan közlekedő autóra úgyis az abroncsok zaja hívja fel a járókelők figyelmét, lassú tempónál pedig a sofőr bőven tud vigyázni a járókelők épségére.

Ezzel együtt is érdekes feladatra vállalkozhat az, aki ellátogat a Ford Facebook oldalára, vagy éppen nálunk hallgatja meg a négy „hangos” videót. Hallgatózzanak, és bátran mondják el véleményüket nálunk is: Önöknek melyik hang a szimpatikusabb?