
A nyár az üdítő csobbanások mellett az autósok egyik legkedveltebb évszaka, ilyenkor esedékesek ugyanis a nagyobb márka- illetve tuningtalálkozók, amelyek gyakran több napot is felölelnek - láthatjuk a régi cimborákat, alkatrészeket cserélgethetünk, és megcsodálhatjuk mások ritkaságait illetve remekműveit. A Subaru idén június 18-19-ére szervezte nyári találkozóját.
A kétnapos program felettébb izgalmasnak ígérkezik, ráadásul a Subaruval még csak ismerkedő látogatókat a hazai palettával való barátkozás kötheti végleg a fiastyúk égisze alatt született márkához.
Szombaton 9.30-kor a budapesti esti autós találkozók jeles színhelyéről, a Lurdy-ház parkolójából indul a remélhetőleg népes számúra duzzadó konvoj, amely a rendőri biztosítás által még impozánsabb, figyelemfelkeltőbb látvánnyal szolgál majd.
Az autók hada végül az agárdi Park kempingben pihen meg a hétvégére, ahol színes programok és a találkozókon elmaradhatatlan, díjakkal kecsegtető versenyszámok garantálják az unalmas percek száműzését. A szombat este természetesen a bulié lesz, a vasárnap pedig inkább az aktív pihenés jegyében telik.
A Subaru család sok szeretettel vár minden Subarust és nem Subarust, valamint a márka iránt érdeklődőket.
Képek: Subaruklub.hu
