Az alábbi cikkünk még egy korábbi holnapstruktúrából származik, így előfordulhatnak szerkesztési hiányosságok. Megértésüket köszönjük.

A hazai autóversenyekre kilátogatva a szurkolók sokszor szembesülnek azzal, hogy a csapatok kényletenek próbarenszámmal vagy külföldi táblával futtatni autójukat, ugyanis a magyar adórendszer roppant kedvezőtlen helyzetbe hozta őket. Ez ellen próbált tenni - sikerrel - az immáron egységes MNASZ, a Magyar Nemzeti Autósport Szövetség, aminek hála a versenyzők hamarosan tisztább és egyszerűbb rendszerrel élhetnek együtt.

Eddig az okozta a fő problémát, hogy amennyiben magyar rendszámmal szerették volna ellátni a csapatok a versenyautókat, ugyanúgy lettek volna kötelesek regisztrációs- és teljesítményadót fizetni, ahogy minden más autós, miközben a szabályoknak megfelelve ők nem vezethetik közúton a futamokon induló gépeket.

Üdítő hír, hogy a sportrendszámként emlegetett rendszámok még idén bevezetésre kerülhetnek, aminek hála a magyar autósport további lépéseket tesz előre.

A tavasztól érvénybe lépő rendszámokról Gyulai Zsolt, a Hungaroring vezetője is beszélt: "a magyar raliversenyeken a jövőben nem szeretnénk külföldi - szlovák, olasz - rendszámú, bérelt autók tömegét látni... az ügyben már megtettük javaslatainkat a kormány felé: nagy eredmény, hogy április elsejétől életbe lép a sportrendszám, ami jelentősen könnyíti az autóversenyzők életét. Az SP-rendszám a forgalomba nem helyezett versenyautóké lesz."