
A Forma-1-ben idén nem történtek nagy meglepetések, a mezőnyt végig toronymagasan uraló Red Bullt és Sebastian Vettelt ezúttal sem lehetett letaszítani a trónról. A világbajnoki cím védője csapattársával és az Infinitivel ünnepelte meg a sikert a Red Bull Racing székhelyéül szolgáló Milton Keynes -ben több tízezer rajongóval körülvéve.
Az utcán nem csupán a két sztár látványa nyújtott nem mindennapi élményt, az RBR utcai bemutatója minden rajongó álmát valóra váltotta. A lezárt utcákon a pilóták nem csupán az Infiniti modelljeiben mutatkoztak meg, hanem a Forma-1-es V8-asok is felbőgtek, illetve némi gumifüst is megédesítette a hűvös levegő illatát.

Vettelen és Webberen kívül a csapat igazgatója, Christian Horner, valamint a főtervező, Adrian Newey is találkozott a rajongókkal.
A japán prémium gyártó felvonultatott flottájából nem hiányzott a G37 Cabrio és az RR szjneibe öltözött FX30d, de a nemrég tesztre fogott és kiváló eredménnyel zárt M35h sem. Méltóan ünnepelték tehát az egyéni és a konstruktőri világbajnoki címet is.

Wayne Bruce, az Infiniti európai kommunikációs igazgatója így nyilatkozott az eseményről: „A mai nap egy igazán méltó lezárása volt az Infiniti első F1-es évadának, és nagy örömünkre szolgát, hogy támogathattuk a Red Bull Racing csapatát ezen az eseményen is. Rendkívüli azt látni, hogy milyen sok rajongó eljött a bemutatóra és úgy tűnik, hogy ezen az eseményen az Infiniti is sok új saját rajongót szerzett.”
