
A Forma 1 jelenleg talán legerősebb istállója, a Vettelt felkaroló Red Bull Racing nemrégiben új barátságot – és persze zsíros reklámszerződést – kötött az Infitnitivel. Az együttműködés keretein belül pedig Mark Webber, a csapat kettes számú pilótája vitt el egy-egy VIP vendéget egy izgalmasabb próbakörre.
A helyszín a Rockingam International Raceway volt, ahol az ausztrál kormányzsonglőr egy Infiniti M37 volánja mögött mutatta meg aktuális utasának, hogy mire is képes a japán prémium gyártó terméke egy igazi fenomén kezei közt.
A Silverstone-i Nagydíj hétvégéjén megejtett élményautózást a szokásosan szeszélyes angol időjárás tette még izgalmasabbá, ugyanis a csapadék is tiszteletét tette. Ám Webber sem volt rest és nem sajnálta kanyarról kanyarra keresztbe tenni a fület kellemes harsonával megörvendeztető M37 szedánt a nedves burkolaton.
