Az alábbi cikkünk még egy korábbi holnapstruktúrából származik, így előfordulhatnak szerkesztési hiányosságok. Megértésüket köszönjük.

Tegnaptól, azaz február 6-tól új forgalomszabályozási rend lépett életbe Budapesten a Nagykörúton, aminek célja a 4-es és 6-os villamos menetidejének rövidítése, illetve a zavartalanabb villamosközlekedés biztosítása. Az ígéretek szerint mindeközben az autósoknak nem kell a szokásosnál nagyobb körúti forgalomtól tartaniuk, bár az autós átlagos menetidő kétségtelenül növekedni fog.

Az új, villamosoknak kedvező zöldhullám jóvoltából a Combinók teljes menetideje az eddigi 32 percről 29-30 percre módosul, azaz a csúcsforgalomban olyan hatása van a módosításnak, mintha az eggyel korábbi szerelvényt érné el az utas. A menetidő rövidülése miatt természetesen csak több szerelvény tudja lebonyolítani a Nagykörút forgalmát, így a hétfői változtatás után már nem 28, hanem 30 Combino végzi az utasok szállítását.

Eddig 90 másodpercenként indult a 4-6-os villamos, ám az új lehetőségeknek köszönhetően a megállókban való feltorlódás nélkül akár 60 másodpercenként is indulhatnak a szerelvények.

A fejlesztés a továbbiakban sem áll meg és a BKK rövidesen új menetrendet is készít a körúti villamosnak, hogy az még hatékonyabban végezhesse dolgát.

Azoknak az autósoknak sem kell aggódniuk, akik eddig gyakorta választották a Nagykörutat. A Combinók zöldhulláma, igaz, az autók forgalomjelzőire is hatással van, ám ha hihetünk a szakembereknek, ők semmit nem éreznek meg a változásból. Vitézy Dávid, a BKK vezérigazgatója szerint az autósok helyzete a forgalomszabályozás módosítása után nem lesz rosszabb, ám javulni sem fog. Az elkövetkezendő napokban a BKV kiemelt felügyeletet tart a vonalon, és amennyiben beválik az új rendszer, az 1-es villamos pályájának felújítása után ott is bevezetnék a villamosforgalmat preferáló zöldhullámot.